یوتاب؛ نرم‌افزار CRM مخصوص مدیریت آژانس‌های گردشگری

اگر شما مدیر یک آژانس هستید شک نکنید که یوتاب راهکاری بسیار ارزشمند برای شما خواهد بود. یوتاب امور پیچیده‎‌ی مشتریان شما را به روش‌های ساده حل و فصل کرده و ضمن بالا بردن سرعت انجام هر یک از فرآیندهای کار در یک آژانس، باعث افزایش کارایی آن می‌شود.

نرم‌افزار CRM و اتوماسیون آژانس‌های گردشگری همورا با نام «یوتاب» از سال ۱۳۸۹ تولید و به بهره‌برداری رسیده و همواره در حال به‌روز رسانی است. تعریف تور، امکان رزرو و ثبت‌نام مسافرها بصورت انفرادی یا گروهی، مشاهده سوابق سفرها، محاسبه سود هر سفر، امکان اتصال به وب‌سایت آژانس برای خرید‌های اینترنتی و امکان ارائه انواع گزارشات از جمله کاربردهای استفاده از این نرم‌افزار می‌باشد.

مهمترین ویژگی‌های کاربردی پس از اجرای نرم‌افزار

 • اصلاح بازده، اثربخشی و یکپارچه‌سازی کانال فروش (خریدهای آنلاین، حضوری و...)
 • افزایش رضایت مشتری از طریق پاسخ‌دهی بهتر و سهولت بیشتر اجرای فرآیندهای داخلی
 • بهبود دقت پیش‌بینی و گزارش‌دهی
 • ارتقای مدیریت مشارکتی

 

مهمترین ویژگی‌های فنی نرم‌افزار

 • نرم‌افزار یوتاب به صورت Web Base (تحت وب) بوده و می‌تواند در شبکه داخلی و یا بستر اینترنت نصب گردد.
 • از آنجا که تمام یوتاب توسط همورا طراحی و برنامه‌نویسی شده است لذا امکان انجام تغییرات و یا اضافه نمودن قسمت‌های جدید به آن امکان‌پذیر می‌باشد.
 • در یوتاب از تمامی وقایع مهم مربوط به هر یک از فرآیندهای کاری لاگ تهیه می‌شود تا سوابق تغییرات به راحتی قابل ردیابی باشد.
 • تنوع سطوح دسترسی کاربران در یوتاب باعث می‌شود که مدیران به راحتی و با توجه به تقسیم وظایف انجام شده، مشخص نمایند که هر یک از کاربران به کدامیک از بخش‌های اطلاعاتی و یا عملیاتی نرم‌افزار دسترسی داشته باشند.

انواع پکیج‌های قابل ارائه یوتاب
یوتاب در سه بسته یا دسته‎بندی عرضه می‎شود که در جدول زیر خلاصه‎ی تفاوت‎های آنها آمده است. همچنین یوتاب دارای ماژول‎های مختلفی است که هر بسته، بخشی از آن را پشتیبانی می‎کند.
امکانات/ پکیج اشتراک ماهیانه Professional Enterprise VLS
شیوه استفاده شارژ ماهیانه خرید لایسنس خرید لایسنس خرید لایسنس
حداکثر کاربر 4 نفر 7 نفر 20 نفر قابل مذاکره
حداکثر عضو و مسافر 400 نفر در ماه 4,000 نفر در سال 12,000 نفر در سال قابل مذاکره
حداکثر لیدر 10 نفر 10 نفر 200 نفر قابل مذاکره
امکان تغییرات - - دارد دارد
شیوه پشتیبانی ایمیل ایمیل ایمیل و تلفن ایمیل، تلفنی و حضوری
طراحی سایت انتخاب از تمپلیت‌ها طراحی اختصاصی طراحی اختصاصی طراحی اختصاصی
ماژول‌ها حسابداری و پیگیری طبق جدول زیر قابل انتخاب همه موارد قابل انتخاب همه موارد

انواع ماژول‌های یوتاب در پکیج‌های Professional و Enterprise
لطفا ماژول مورد نظر را انتخاب نموده تا در انتها قیمت کل را مشاهده کنید.
  انتخاب نام ماژول توضیح مختصر ساعت آموزش Professional Enterprise
1 هسته اصلی مدیریت حرفه‌ای اطلاعات سفر و مسافر 4 3,540,000 6,840,000
2 طراحی مطابق با مهندسی فروش و نیاز شما 4 10,560,000 24,000,000
3 مدیریت مالی آژانس (درآمد و هزینه) 1 3,540,000 6,840,000
4 پیگیری مدیریت تسک و پیگیری 0.5 3,120,000 5,940,000
5 مدیریت راهنمایان تور 2 3,720,000 5,940,000
6 ارزیابی رضایتمندی مشتریان و لیدرها 1 3,720,000 5,940,000
7 توانمندسازی کارکنان (بازآموزی) 1 1,320,000 2,340,000
8 امکان ثبت‌نام مسافر 1 1,320,000 2,340,000
9 مدیریت سیستم عضویت و باشگاه مشتریان 1 2,200,000 3,080,000
زبان:
Professional
تخفیف: 0 تومان
قیمت نهایی: از تومان
(سایت با امکانات رایج محاسبه شده است)
Enterprise
تخفیف: 0 تومان
قیمت نهایی: از تومان
(سایت با امکانات رایج محاسبه شده است)
  ساعت آموزش رایگان / یکسال پشتیبانی رایگان
 

تخفیف‌ها و نکات عمومی

 • ماژول اول (اصلی) برای استفاده‌ی سایر ماژول‌ها به عنوان پیش‌نیاز محسوب می‌گردد.
 • در صورت انتخاب تمام ماژول‌ها به غیر از سایت، مبلغ 10 درصد تخفیف ارائه می‌گردد.
 • در صورت انتخاب بیش از 3 ماژول، مبلغ 5 درصد تخفیف ارائه می‌گردد.
 • با توجه به ماژول‌های انتخابی، ترافیک سایت و نرم‌افزار و حجم دیتابیس، هزینه هاست به قیمت فوق اضافه می‌شود.
 • به مبالغ فوق مبلغ 9 درصد ارزش افزوده اضافه می‌گردد.
 • تاریخ آخرین به‌روز رسانی قیمت‌ها: 23 فروردین ماه 1399

یوتاب به صورت اشتراک ماهیانه
به راحتی می‌توان با شارژ ماهیانه از یوتاب استفاده نمود. کاربران این نسخه به تمامی امکانات ماژول‎های «هسته اصلی» و «حسابداری» و «پیگیری» دسترسی خواهند داشت.
امکانات/ پکیج یوتاب یوتاب + سایت
هزینه راه‌اندازی و آموزش 2,580,000 تومان 3,780,000 تومان
مدت زمان آموزش 6 ساعت 8 ساعت
اشتراک سه ماه 1,080,000 تومان 1,512,000 تومان
اشتراک شش ماه (10% تخفیف) 1,945,000 تومان 2,712,000 تومان
اشتراک یکساله (15% تخفیف) 3,240,000 تومان 4,535,000 تومان

توضیح ماژول‌ها

1هسته اصلی

این ماژول در واقع ماژول اصلی نرم‌افزار یوتاب بوده که مهم‌ترین فرآیندها، یعنی تعریف اعضای حقیقی و حقوقی (دفترچه تلفن بسیار پیشرفته)، سفر و مسافر از طریق آن انجام می‌پذیرد. با استفاده از این ماژول نام ‌سفر، استان‌ها یا کشورهای ‌مقصد، مسئول ‌فروش، وضعیت‌ سفر (فعال، خاتمه‌یافته، کنسل‌شده و...)، مدت اجرا، برنامه‌های روزانه، اقامتی و غذایی مخصوص مسافر و لیدر، جاذبه‌ها، درجه سختی، زمان و محل حرکت، وسایل ضروری و پیشنهادی مسافرها و لیدرها، نام مسئولین برگزار‌کننده‌ی سفر، نوع درجه‌بندی (طبیعت‌گردی، فرهنگی، زیارتی و...) و بسیاری نکات جزئی و کلی دیگر قابل ثبت می‌باشد. از طرفی امکان ثبت مسافر در سفر به همراه اطلاعات مسافر شامل مشخصات تماس، تحصیلات، شغل، اطلاعات عمومی مسافر و بسیاری موارد جزئی در این ماژول وجود دارد.
همچنین امکان رزرو یا ثبت‌نام قطعی در هر سفر، امکان مشاهده‌ی سوابق سفرهای مسافر، تهیه لیست بیمه، ارسال پیامک و ایمیل به مسافرهای انتخابی، امکان طبقه‌بندی آن‌ها به شکل‌های مختلف و بسیاری امور خاص گردشگری دیگر وجود دارد.
انواع گزارش‌ها و آمارگیری‌ها در این ماژول، سهولت انجام بسیاری از امور مانند مارکتینگ را دربر خواهد داشت. برای مثال گزارش مسافرهایی که تا به حال به یک شهر خاص سفر نکرده‌اند و یا در سال پیش مشتری آژانس بوده و امسال سفری نداشته‌اند. تهیه‌ی خروجی گزارش به صورت Excel و یاWord، امکان تعریف و ذخیره‌سازی گزارش با نام دلخواه (گزارش‌ساز) و ارائه انواع نمودارهای مقایسه‌ای از دیگر امکانات این بخش می‌باشد.

2وب‌سایت

امکانات یوتاب باعث می‌شود تا بدون آنکه زمان زیادی صرف شود، صرفاً با انجام امور روزانه‌ی آژانس، وب‌سایت کامل و آنلاینی را داشته باشید. با استفاده از این ماژول، سایتی با گرافیک و چیدمانی دلخواه به شما ارائه می‌شود که به نرم‌افزار یوتاب متصل بوده و اطلاعات سفرها را در سایت به نمایش می‌گذارد. خرید اینترنتی، رزرو تورها، تعیین سفرهای ویژه، یک روزه، چند روزه و همه روزه، جستجوی ساده و پیشرفته در سفرها، RSS، ارائه‌ی ساختاری منطبق بر اصول سئو از جمله مواردی است که یوتاب می‌تواند به راحتی به عنوان کنترل پنل سایت آنها را به شما ارائه دهد.
ضمنا جهت درج خبرها، مطالب خواندنی، آلبوم عکس و بسیاری از این نوع که ماهیت سفر ندارند از نرم‌افزار مینا (CMS) (تولیدی شرکت همورا) با کاربری بسیار آسان به عنوان کنترل پنل استفاده می‌شود.
از آن‌جا که سایت‌ها با توجه به سلیقه و امکانات می‌‌توانند ابعاد گوناگونی داشته باشند، معمولاً قیمت راه‌اندازی سایت پس از مذاکره قابل تخمین می‌باشد.
همورا با توجه به شناخت و تجربه‌های موفق گذشته در حوزه دیجیتال مارکتینگ، می‌تواند به عنوان مشاوری خوب در کنار شما باشد. پیشنهاد می‌کنیم مطلب «دیجیتال مارکتینگ گردشگری» را در خصوص این موضوع مطالعه نمایید.
در کل باید توجه داشت که چون این نوع طراحی سایت به CRM یوتاب متصل است، تفاوت‌هایی با وب‌سایت‌های مبنتی بر CMS خواهد داشت. در این ارتباط، پیشنهاد می‌کنیم، مطلب «طراحی سایت‎ گردشگری» بخش انواع وب‌سایت‌ها را مطالعه نمایید.

3 حسابداری

ماژول حسابداری یوتاب، باعث می‌شود تا حالت‌های پیچیده‌ی مالی مرتبط با مشتریان و هزینه‌های جاری و عملیاتی به راحتی قابل ثبت و ردیابی باشد. برخی از ویژگی‌های این ماژول در ادامه آمده است:

 • امکان ثبت قراردادهای شناور یا گروهی
 • تبدیل فرآیند مدیریت قرارداد به فرآیندهای کارآمدتر و ساده‌تر
 • امکان ثبت تمامی مبالغ دریافتی و پرداختی به مسافرها
 • امکان اختصاص تخفیف یا اعتبار به هر مسافر
 • امکان ثبت انواع جریمه‌های کنسلی، مدیریت پیشرفته در پرداخت‌های گروهی، انتقال بین حساب‌های مالی مسافرها و برآورده نمودن نیازهای حسابداری فروش
 • امکان ثبت و یا درخواست پرداخت تمامی هزینه‌های مربوط به سفر یا آژانس به صورت طبقه‌بندی شده (دستمزد لیدر، تنخواه، اقامتگاه و تماهی هزینه‌های درون سازمانی)
 • امکان رد یا تایید هر یک از سندهای مالی و اعلام هشدار به مسئولین مرتبط (چرخه‌ی کامل گردش کار، ثبت درخواست، تایید، ثبت پرداختی و...)
 • امکان مشاهده وضعیت مالی (کلی و جزئی) هر یک از اعضا در پروفایل مالی عضو، تورها در پروفایل مالی سفر، سوابق تغییرات اعمال شده در سندهای مالی، خلاصه گزارش مالی سفر (سود عملیاتی سفر)
 • امکان ثبت تمامی اطلاعات حساب‌های بانکی اعضا و انتخاب آنها در زمان درخواست پرداخت‌ها
 • امکان ثبت اسناد به صورت ریالی یا ارزی (چند ارزی) برای تورهای خارجی یا ورودی شامل بخش ریالی و ارزی و محاسبه اتوماتیک و آسان شدن تبدیل‌های پیچیده واحدهای مالی
 • امکان تهیه انواع گزارش‌های مالی به صورت جزئی و یا نموداری (به ازای هر مسافر، عضو، سفر، شرکت، قرارداد و...)

 

4پیگیری

امکان ثبت تسک یا پیگیری مربوط به مشتریان و امور داخلی آژانس (سفر، پروژه و...) در این ماژول به سادگی در دسترس می‌باشد. ثبت موضوع، متن، گروه‌بندی، ثبت فایل‌های پیوستی، ساعت و تاریخ مهلت پیگیری، نوع پیگیری (عادی، بحرانی، محرمانه)، مشخص نمودن پیگیری کننده، انتقال پیگیری، تمدید، تجدید، پایان، گزارش‌گیری و اعلام هشدارهای لازم از جمله امکانات این ماژول کاربردی می‌باشد.
با استفاده از این ماژول هیچ چیزی در سازمان فراموش نخواهد شد و پیگیری امور مشتریان، کارکنان و سفرها به‌راحتی قابل رد‌یابی هستند.
در این رابطه پیشنهاد می‌کنیم بخوانید: «پیگیری کنید و کامروا شوید»

5 سپهر

از آنجا که لیدرها به عنوان یکی از امتیازهای رقابتی مهم هر آژانس گردشگری مطرح می‌شوند لذا امکان سطح‌بندی و مدیریت آنها، انتخاب مناسب لیدرها برای هر سفر، اطلاع‌رسانی به موقع و در اختیار قرار دادن ابزارهای صحیح، می‌تواند ضمن بهینه‌سازی امور مرتبط با لیدرها، باعث افزایش رضایتمندی آنها و مدیران آژانس گردد. در همین راستا ماژول سپهر می‌تواند آژانس را در این مهم یاری رساند.
ماژول سپهر باعث می‌شود تا لیدرها از طریق سامانه سپهر به راحتی از هر کجا، به نرم افزار لاگین و روزهای آزاد یا مشروط خود را در تقویم علامت‌گذاری نموده و یا اطلاعات جزئی سفری که لیدر آن هستند (لیست مسافرها و بیماری‌های مهم آنها، اهمیت هر یک از مسافرها، برنامه سفر، مشخصات مسئولین اجرایی، سوابق گذشته اجرای تور و...) را دریافت نمایند.
همچنین امکان ثبت علاقمندی‌ها، توانمندی‌ها و مهارت‌های هر یک از لیدرها، امکان محاسبه امتیاز آنها به صورت اتوماتیک و دستی، امکان مشاهده‌ی سوابق دقیق اجرایی آنها (تعداد اجرا، تعداد مسافر جابه‌جا کرده و...) از جمله توانمندی‌های این ماژول می‌باشد.
سامانه سپهر به‌صورت ریسپانسیو طراحی شده تا لیدرها به‌راحتی از طریق دیوایس‌هایی چون موبایل و تبلت بتوانند به امکانات سیستم دسترسی داشته باشند.
در این رابطه پیشنهاد می‌کنیم بخوانید: «مدیریت حرفه‌ای تورلیدرها با ماژول سپهر»

6رضایتمندی

امکان ثبت نظرسنجی مسافرها در خصوص هر یک از شاخص‌های برگزاری تور (لیدر، راننده، برنامه‌ریزی و...)‌ به واسطه‌ی این ماژول در یوتاب مهیا شده است. نمایش نتایج آماری (عددی و نموداری) بر اساس هر سفر، تمام سفرها و یا هر یک از پارامترهای ارزیابی از جمله خروجی‌های این ماژول می‌باشد. برای مثال به راحتی می‌توان وضعیت عملکرد یکی از لیدرهای آژانس و میزان رضایت مشتریان از ایشان را بر اساس چندین شاخص مشاهده نمود. اگر ماژول سپهر نیز داشته باشید، این ماژول امکان مناسبی برای ارزیابی لیدر و کمک لیدر نسبت به عملکرد عناصر تور نیز ارائه می‌دهد.
در این رابطه پیشنهاد می‌کنیم مطلب زیر را مطالعه بفرمایید:
- 6 دلیل مهم برای انجام رضایت‌سنجی از مشتریان: از حرف دلشان خبر دارید؟
- آشنایی با ماژول رضایت‌مندی یوتاب: چگونه نظرات مشتریان را جویا شویم؟

7سینا

یکی از ابزارهای مرسوم در ارتقاء دانش کارکنان استفاده از سیستم‌های بازآموزی می‌باشد. با استفاده از ماژول سینا، می‌توان دوره یا آزمون‌های مختلفی را تعریف نمود تا کاربران (کارکنان و لیدرها به صورت مجزا یا کلی) پس از ورود به یوتاب مطلبی را مشاهده، آن را مطالعه و سپس به سوالاتی در آن خصوص به صورت اینترنتی پاسخ بدهند. امکان مشاهده‌ی اسامی شرکت‌کنندگان و آنهایی که هنوز شرکت نکرده‌اند از جمله امکانات این ماژول می‌باشد.

8نمایندگان

امکان تعریف نمایندگان در این ماژول باعث می‌شود تا هر یک از آژانس‌های همکار با نام کاربری مختص به خود وارد یوتاب شده و نسبت به مشاهده‌ی اطلاعات جامع‌تر و سفرهای متنوع (موارد منتشر شده در سایت و یا خارج از سایت)، بتوانند به راحتی با کسر مبلغ پورسانت اقدام به ثبت‌نام مسافر نمایند.

9عضویت

با استفاده از این ماژول امکان مدیریت سیستم عضویت و باشگاه مشتریان فراهم می‌شود. امکان اختصاص کد عضویت، تعریف حق عضویت، پرینت کارت عضویت، اختصاص تخفیف برای اعضا، نمایش پروفایل عضو (وضعیت، تاریخ شروع و پایان عضویت و...)، امکان تعریف سطح عضو (طلایی، نقره‌ای و...) و همچنین گزارش‌های مرتبط در این ماژول فراهم شده است.

دعوت به دمو

روال مشاهده دمو، خرید و به کارگیری یوتاب
وسعت امکانات یوتاب می‌طلبد که از شما جهت دموی نرم‌افزار دعوت به عمل آوریم تا به صورت عملی با امتیازها و ویژگی‌های آن آشنا شوید.
 • 1. برای برگزاری جلسه دمو با همورا تماس بگیرید.
 • 2. پس از برقراری تماس، جلسه‌ی دمو برای روزهای آینده تنظیم شده و کارشناسان فنی می‌توانند در محل شما و یا شرکت همورا اقدام به دموی نرم افزار یوتاب نمایند. در صورتی که محل شما در شهر تهران نباشد، دمو به صورت تلفنی و ریموت با استفاده از نرم‌افزار pcAnywhere صورت می‌گیرد.
 • 3. جلسه دمو حدود یک ساعت و نیم به طول می‌انجامد. در این جلسه سعی می‌شود نیازمندی‌های شما بررسی و مطابق با آن جریان دمو ادامه یابد.
 • 4. پس از دمو، همورا می‌تواند بر اساس نیاز و علاقه‌مندی شما جلسه‌ی دمو را تجدید نماید.
 • 5. پس از برگزاری جلسه دمو، پیش‌نویس قرارداد به شما ایمیل می‌شود تا در صورت صلاحدید قرارد به امضا برسد.
 • 6. زمان تحویل نرم‌افزار یوتاب حداکثر 3 روز پس از عقد قرارداد بوده و تحویل ماژول سایت بسته به نوع وب‌سایت بین ۱5 تا 40 و یا بین 90 تا 180 روز کاری خواهد بود.
چرا یوتاب؟
1. کاهش هزینه‌ها
از آنجا که بازار رقابتی در برگزاری تورها بسیار چشمگیر است، می‌توان به جرأت گفت که شرکت‌هایی می‌توانند سود بهتری داشته باشند که در منابع خود صرفه‌جوئی نموده و دوباره‌کاری‌ها و ضایعات زمانی را به حداقل برسانند. کاهش زمان‌های کاری پرسنل آژانس، حذف دوباره‌کاری‌ها و بروکراسی‌های اداری و همچنین افزایش دقت در پیگیری امور مسافرها، برخی از توانمندی‌های یوتاب در کاهش هزینه‌ها می‌باشد.
 
2. دسترسی از همه‌جا
تحت وب بودن نرم‌افزار یوتاب باعث می‌شود تا مدیران و کارکنان از هر کجای دنیا و با توجه به سطوح دسترسی به راحتی به اطلاعات کاری خود دسترسی داشته و اقدامات ضروری را انجام و یا پیگیری نمایند. یوتاب کاری می‌کند که مدیران مجموعه، در لحظه از وضعیت جاری واحدهای کاری مربوط به خود باخبر شوند.
 
3. کار با یوتاب بسیار آسان است.
طراحی یوتاب به گونه‌ای است که کار با آن بسیار آسان و تمامی کارکنان به راحتی می‌توانند استفاده از آن را فراگرفته و خیلی زود به آن عادت نمایند.
 
4. بستری مناسب برای خلق و اجرای ایده‌ها
احتمالاً برای شما پیش آمده باشد که ایده‌ای جهت بهبود یا ارتقاء هر یک از واحدهای سازمانی به ذهنتان رسیده ولی برای اجرای آن ساختارهای لازم فراهم نباشد و نتوانسته باشید که آن را به اجرا برسانید! ایده‌هایی که ممکن است فروش شما را افزایش داده و یا روال اجرائی شرکت را دگرگون نماید.
یوتاب باعث می‌شود ساختار و جریان بسیار منظم و طبقه‌بندی شده‌ای در سازمان شکل بگیرد که نه تنها باعث خلق ایده‌های نوین می‌گردد؛ بلکه شما را در اجرای ایده‌های امروز و آینده یاری نماید. از جمله‌ی این ایده‌ها می‌توان به ایمیل و اس‌ام‌اس مارکتینگ اشاره نمود.
 
5. افزایش رضایتمندی‌ها
جامعیت و توجه به جزئیات در یوتاب باعث می‌شود تا استفاده از آن برای تمام ذینفعان سازمان سودآور باشد. کاهش خطای کارکنان، پیگیری راحت امور مربوط به ‌مشتریان، لیدرها، راننده‌ها و سایر ارکان اجرائی سفر و همچنین ارائه‌ی گزارش‌‌های دقیق و کاربردی در سطوح مختلف سازمانی از جمله ویژگی‌های یوتاب در دستیابی به رضایتمندی‌ها می‌باشد.
 
پشتیبانی
 • نرم‌افزار یوتاب، به سیستم اعلام خطا مجهز می‌باشد. بدین‌ترتیب که در صورت بروز خطای نرم‌افزاری، بلافاصله به طور اتوماتیک به اطلاع کارشناسان فنی همورا می‌رسد تا مشکل مربوطه در اسرع وقت بر طرف گردد.
 • در صورت خرید لایسنس نسخه‌های سبز و بنفش تمامی ماژول‌ها، به مدت یکسال پس از نصب شامل خدمات پشتیبانی رایگان بوده و در صورت تمایل، امکان تمدید قرارداد پشتیبانی در سال‌های آتی (با هزینه بین 5 تا 20 درصد قرارداد اولیه) نیز وجود خواهد داشت که جزئیات آن را می‌توانید در صفحه خدمات پس از فروش همورا ببینید.
 • در حالت اجاره یوتاب، در طول مدت استفاده از نرم‌افزار خدمات پشتیبانی رایگان ارائه می‌شود.
سرویس طلایی
همورا با دریافت مبلغی مازاد بر قرارداد، خدمات طلائی خود را به شرح زیر ارائه می‌دهد:
 • به روز رسانی ماژول‌ها، به محض انتشار ورژن جدید (سوابق به‌روز رسانی‌های یوتاب)
 • ارائه شماره تلفن همراه، جهت پشتیبانی در ساعات غیر اداری
 • آموزش و راهنمائی در خصوص سئو
 • تهیه نسخه پشتیبانی به صورت روزانه
 • مرور جریان اطلاعاتی و شیوه‌ی استفاده از نرم‌افزار و اعلام نظرات کارشناسی در خصوص اصلاح و یا بهبود روال کاری
 • برگزاری کلاس‌های آموزشی مازاد بر تعهدات
 • مشاوره در خصوص مسائل مدیریتی و تبلیغاتی
 
 
برخی از مشتریان یوتاب
 
 

 

مطالب بیشتر درباره یوتاب

در صورتی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی ماژول‌ها و قابلیت‌های نرم‌افزار جامع یوتاب می‌باشید، از شما دعوت می‌کنیم مطالب زیر را مطالعه بفرمایید.

همچنین در صورتی که مایل به خواندن مطالب بیشتری هستید که به اثر یوتاب در دیگر بخش‌های سازمان اشاره دارند، موارد زیر را مشاهده بفرمایید.

 

با ما تماس بگیرید

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن 02144264163 داخلی 20، با ما تماس گرفته و یا فرم تماس را تکمیل نمایید تا به سرعت با شما تماس بگیریم.

مطالب بر اساس تگ‌ها
مطالب برگزیده
مشاوره‎‌ی مدیریت تحول در سازمان‌ها
یکی از اساتید توسعه سازمان می‌گوید: «سازمان‌ها در تشبیه مانند مسائلی هستند که باید حل شوند.»بنابر تحقیقات و تجربه‌ی همورا، بسیاری از ساختارها را به سادگی می‌توان بهینه و متحول ساخت؛ البته به شرط انج...
اطلاعات بیشتر
بحث و تبادل نظر
احسان
1395/04/30 12:31
شما برای یک آژانسی که تازه شروع به کار کرده کدوم ماژول ها را پیشنهاد می دین؟
پاسخ دهید...
همورا
1395/05/27 12:35
پیشنهاد اول: هسته اصلی، حسابداری، ثبت آنلاین و پیگیری
پیشنهاد دوم: هسته اصلی، حسابداری و ثبت آنلاین
پیشنهاد سوم: هسته اصلی و حسابداری
محسن فرجی
1395/03/15 03:00
با سلام بنده در حال طراحی یک وب سایت هستم روز اول مشتری یکسری پرینت از روی یکی از وب سایت هایی که شما کار کرده اید در اختیار بنده گذاشته است و چون عین آن قالب رو سفارش داده بودند بنده مجبور به کد نویسی ششدم آیا از نظر شما مشکلی ندارد؟؟
پاسخ دهید...
همورا
1395/04/31 01:14
چی بگیم؟ نظر خودتون چیه؟
نادر سهرابی
1393/12/16 16:23
سلام من الان با این سایت آشنا شدم ، با توجه به تلاش و سیاستهای اخیر دولت مبنی بر گردشگری، اگر سعی و تلاش بیشتری در زمینه های گردشگری با عکسهای ایرانگردی در سامانه به چاپ برسد و مردم با این محیط آشنا شوند، فکر می کنم چیز جالبی برای سامانه شما باشد. موفق باشید.93/12/16
پاسخ دهید...
هدی منادی
1393/03/05 10:41
سلام، چطور می تونم اطلاعات بیشتری راجع به نرم افزار داشته باشم؟
پاسخ دهید...
همورا
1393/04/04 17:47
سلام، ما آمادگی داریم که در جلسه‌ای حضوری دمویی از نرم‌افزار را به شما نشان دهیم.
حسین
1392/11/24 22:58
من اطلاعاتی از قیمت این نرم افزار پیدا نمی کنم لطفا بفرمایید برای اژانسی با 4 کانتر چقدر باید هزینه کرد ؟
پاسخ دهید...
همورا
1395/04/30 17:19
قیمت‌ها در همین صفحه، در بالای صفحه وجود دارد و شما با انتخاب آنها می‌توانید قیمت کل را مشاهده نمایید.
علی شجاعی
1392/07/30 22:03
سلام
در قسمت اخبار همورا٬ خبری دیدم با این مضمون:
«اضافه شدن سیستم تگ گذاری مسافرها به یوتاب ورژن 6.3»
این امکان به چه معنیه؟ و چه کاربردهایی می‌تونه داشته باشه؟
با تشکر
پاسخ دهید...
همورا
1392/08/01 09:31
با سلام و عرض ادب٬
بدین معنا که شما به راحتی از طریق تنظیمات می توانید به هر تعداد که مایل هستید گروه تعریف نمایید. و در هر گروه به هر تعداد که مایلید تگ (برچسب).
حال با مراجعه به پروفایل هر مسافر به راحتی می توانید به آن فرد یا مسافر یک یا چندین تگ نسبت دهید. در واقع استفاده از این تگ ها برای طبقه بندی افراد می تونه مورد استفاده قرار بگیره.
مثلا انواع علاقه مندی ها٬ توانمندی ها و ویژگی های شخصیتی و اجتماعی یک فرد می تونه تگ بخوره.
ضمنا به راحتی و در گزارشات می توانید افراد تگ خورده را جستجو نمایید. مثلا می توان لیست کسانی که به یک جاذبه علاقه دارند را به دست آورد.
از آنجا که این قابلیت جدید به نوعی انعطاف پذیری در طبقه بندی و دسته بندی مسافرها را بالا می برد بنابراین این هنر مدیر بازاریابی و فروش٬ فروشنده ها و یا سایر کارکنان آژانس است که بتوانند از این ابزار به درستی استفاده کنند و نیازهای اطلاعاتی خود در خصوص مسافران را با آن برطرف نمایند.
رضا طاهری
1392/05/24 14:50
این نرم افزار برای آژانس های کوچک مناسب است یا آژانس های بزرگ؟
پاسخ دهید...
همورا
1392/05/24 14:56
برای هر اندازه از آژانس مناسب است. فقط ممکن است در آژانس‌های کوچک برخی از ماژول‌ها کمتر مورد استفاده قرار گیرد. مشاورین ما در زمان انتخاب ماژول‌ها به شما کمک خواهند کرد.
محسن فاتحی
1392/04/26 11:26
یوتاب، نه فقط یک نرم افزار، بلکه ابزار و روش برای مهندسی فروش در آژانس های گردشگری است. که آزمون های خود را با موففیت پشت سر گذاشته است.
پاسخ دهید...
ناشناس
1398/05/27 16:41
سلامسیستم یوتاب رای فروش اقامتگاه ها و ویلاها نیز مناسب است؟
رامتین
1392/04/20 14:22
سلام، من در یکی از آژانس هایی که از نرم افزار یوتاب استفاده می شه کار می کنم. باید بگم که این نرم افزار در نوع خودش بی نظیره.
پاسخ دهید...
محسن عبدالهی
1392/04/15 15:37
در ماژول مارکو که مخصوص لاگین مسافران است چه امکاناتی وجود دارد؟
پاسخ دهید...
همورا
1392/04/15 16:12
برخی از شرکت‌ها و آژانس‌های گردشگری در راستای استراتژی و شیوه‌های جذب و حفظ مشتری، تمایل دارند که خدماتی را به مشتریان خود (یا برخی از مشتزیان خاص) ارائه دهند. برای مثال، مسافر بتواند سوابق سفرهای گذشته‌ی خود را مشاهده و یا بتواند با همسفران خود ارتباط برقرار کرده و تبادل عکس نماید. مارکو بر همین اساس می تواند مطابق نیازها و اهداف آژانس‌ها، شخصی سازی شده و مورد بهره‌برداری قرار گیرد.
مارکو می‌تواند به عنوان باشگاه مشتریان نیز ایفای نقش نماید.
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
در خبرنامه همورا ثبت‌نام کنید!
تلاش می‌کنیم ماهیانه اطلاعات خوبی را برای شما ارسال کنیم. نمونه خبرنامه
از اینستاگرام همورا چه خبر؟
گر به صد منزل فراق افتد میان ما و دوست/ همچنانش در میان جان شیرین منزلست (سعدی)