کــامل‌تــرین و قــدرتمــندترین نــرم‌افــزار CRM گــردشگــری

راهـــکار 3 مرحله‌ای همـــورا

با خدمات همورا می‌توانید راهکاری یکپارچه و کارا برای سازمان خود داشته باشید. برای این مهم 3 مرحله پیش رو دارید که می‌توان آن‌ها را به ترتیب یا همزمان (تهاجمی) شروع کنید.
 1. 1 نرم‌افزار CRM یوتاب را با توجه به نوع کسب و کارتان راه‌اندازی کنید.
 2. 2 وب‌سایت حرفه‌ای خود را از همورا بخواهید که به CRM متصل باشد و اصول مارکتینگ در آن رعایت شده باشد.
 3. 3 دیجیتال مارکتینگ را از همورا با برند منتوریکس تجربه کنید.
با اجرای این سه مرحله در مدت زمان کوتاه، افزایش چند برابری در فروش و کاهش چشمگیری در هزینه‌ها خواهید داشت و به مرور زمان سیستمی پایدار، منظم، چابک و خلاق در بازاریابی و فروش خلق خواهید کرد.
Utab CRM
by
همورا
Strategy Loyality Agility Sales Proccess Reports Database
WebSite
by
همورا
Smart UX UI
Digital Marketing
by
منتوریکس
SEO Social Email Ad Content SMS

1 نـــرم‌افـــزار CRM یـــوتـــاب

این نرم‌افزار قدرتمند با توجه به تعداد مشتریانتان در سال و تعداد کاربران سیستم، در سه نسخه و هر نسخه در قالب چند ماژول قابل ارائه است. ابتدا نسخه مورد نظرتان را بیابید. سپس هریک از ماژول‌های دلخواه را با کلیک روی check فعال کنید تا جمع قابل پرداخت، محاسبه شود. در ادامه می‌توانید زیرسیستم‌های دلخواده را انتخاب کنید.
امکانات / پکیج‌ها
تعداد کاربران
تعداد کانتکت
هسته اصلی
پنل مشتری
رضایتمندی
مدیریت لیدرها
جمـــــــــع
Professional
تعداد کاربران:
7 نــــــــفر
تعداد کانتکت:
4,000 نفر در ســــــــال
هسته اصلی:
107,500,000 ریال
پنل مشتری:
67,300,000 ریال
رضایتمندی:
51,300,000 ریال
مدیریت لیدرها:
24,000,000 ریال
جمع:
107,500,000 ریال
Enterprise
تعداد کاربران:
20 نــــــــفر
تعداد کانتکت:
12,000 نفر در ســــــــال
هسته اصلی:
177,500,000 ریال
پنل مشتری:
97,300,000 ریال
رضایتمندی:
81,300,000 ریال
مدیریت لیدرها:
44,000,000 ریال
جمع:
177,500,000 ریال
VLS
تعداد کاربران:
نامحـــــــــدود
تعداد کانتکت:
نامحـــــــــدود
هسته اصلی
قابل مذاکره
پنل مشتری
قابل مذاکره
رضایتمندی
قابل مذاکره
مدیریت لیدرها
قابل مذاکره
قیمت:
قابل مذاکره


تـــوضیـــحات مــــاژول‌های یـــوتـــاب

1. هسته اصلی

این ماژول در واقع ماژول اصلی نرم‌افزار یوتاب بوده که مهم‌ترین فرآیندها، یعنی تعریف اعضای حقیقی و حقوقی (دفترچه تلفن بسیار پیشرفته)، سفر و مسافر از طریق آن انجام می‌پذیرد. با استفاده از این ماژول نام ‌سفر، استان‌ها یا کشورهای ‌مقصد، مسئول ‌فروش، وضعیت‌ سفر (فعال، خاتمه‌یافته، کنسل‌شده و...)، مدت اجرا، برنامه‌های روزانه، اقامتی و غذایی مخصوص مسافر و لیدر، جاذبه‌ها، درجه سختی، زمان و محل حرکت، وسایل ضروری و پیشنهادی مسافرها و لیدرها، نام مسئولین برگزار‌کننده‌ی سفر، نوع درجه‌بندی (طبیعت‌گردی، فرهنگی، زیارتی و...) و بسیاری نکات جزئی و کلی دیگر قابل ثبت می‌باشد. از طرفی امکان ثبت مسافر در سفر به همراه اطلاعات مسافر شامل مشخصات تماس، تحصیلات، شغل، اطلاعات عمومی مسافر و بسیاری موارد جزئی در این ماژول وجود دارد.
همچنین امکان رزرو یا ثبت‌نام قطعی در هر سفر، امکان مشاهده‌ی سوابق سفرهای مسافر، تهیه لیست بیمه، ارسال پیامک و ایمیل به مسافرهای انتخابی، امکان طبقه‌بندی آن‌ها به شکل‌های مختلف و بسیاری امور خاص گردشگری دیگر وجود دارد.
انواع گزارش‌ها و آمارگیری‌ها در این ماژول، سهولت انجام بسیاری از امور مانند مارکتینگ را دربر خواهد داشت. برای مثال گزارش مسافرهایی که تا به حال به یک شهر خاص سفر نکرده‌اند و یا در سال پیش مشتری آژانس بوده و امسال سفری نداشته‌اند. تهیه‌ی خروجی گزارش به صورت Excel و یاWord، امکان تعریف و ذخیره‌سازی گزارش با نام دلخواه (گزارش‌ساز) و ارائه انواع نمودارهای مقایسه‌ای از دیگر امکانات این بخش می‌باشد.

 

2. وب‌سایت

امکانات یوتاب باعث می‌شود تا بدون آنکه زمان زیادی صرف شود، صرفاً با انجام امور روزانه‌ی آژانس، وب‌سایت کامل و آنلاینی را داشته باشید. با استفاده از این ماژول، سایتی با گرافیک و چیدمانی دلخواه به شما ارائه می‌شود که به نرم‌افزار یوتاب متصل بوده و اطلاعات سفرها را در سایت به نمایش می‌گذارد. خرید اینترنتی، رزرو تورها، تعیین سفرهای ویژه، یک روزه، چند روزه و همه روزه، جستجوی ساده و پیشرفته در سفرها، RSS، ارائه‌ی ساختاری منطبق بر اصول سئو از جمله مواردی است که یوتاب می‌تواند به راحتی به عنوان کنترل پنل سایت آنها را به شما ارائه دهد.
ضمنا جهت درج خبرها، مطالب خواندنی، آلبوم عکس و بسیاری از این نوع که ماهیت سفر ندارند از نرم‌افزار مینا (CMS) (تولیدی شرکت همورا) با کاربری بسیار آسان به عنوان کنترل پنل استفاده می‌شود.
از آن‌جا که سایت‌ها با توجه به سلیقه و امکانات می‌‌توانند ابعاد گوناگونی داشته باشند، معمولاً قیمت راه‌اندازی سایت پس از مذاکره قابل تخمین می‌باشد.
همورا با توجه به شناخت و تجربه‌های موفق گذشته در حوزه دیجیتال مارکتینگ، می‌تواند به عنوان مشاوری خوب در کنار شما باشد. پیشنهاد می‌کنیم مطلب «دیجیتال مارکتینگ گردشگری» را در خصوص این موضوع مطالعه نمایید.
در کل باید توجه داشت که چون این نوع طراحی سایت به CRM یوتاب متصل است، تفاوت‌هایی با وب‌سایت‌های مبنتی بر CMS خواهد داشت. در این ارتباط، پیشنهاد می‌کنیم، مطلب «طراحی سایت‎ گردشگری» بخش انواع وب‌سایت‌ها را مطالعه نمایید.

 

3. حسابداری

ماژول حسابداری یوتاب، باعث می‌شود تا حالت‌های پیچیده‌ی مالی مرتبط با مشتریان و هزینه‌های جاری و عملیاتی به راحتی قابل ثبت و ردیابی باشد. برخی از ویژگی‌های این ماژول در ادامه آمده است:
 • امکان ثبت قراردادهای شناور یا گروهی
 • تبدیل فرآیند مدیریت قرارداد به فرآیندهای کارآمدتر و ساده‌تر
 • امکان ثبت تمامی مبالغ دریافتی و پرداختی به مسافرها
 • امکان اختصاص تخفیف یا اعتبار به هر مسافر
 • امکان ثبت انواع جریمه‌های کنسلی، مدیریت پیشرفته در پرداخت‌های گروهی، انتقال بین حساب‌های مالی مسافرها و برآورده نمودن نیازهای حسابداری فروش
 • امکان ثبت و یا درخواست پرداخت تمامی هزینه‌های مربوط به سفر یا آژانس به صورت طبقه‌بندی شده (دستمزد لیدر، تنخواه، اقامتگاه و تماهی هزینه‌های درون سازمانی)
 • امکان رد یا تایید هر یک از سندهای مالی و اعلام هشدار به مسئولین مرتبط (چرخه‌ی کامل گردش کار، ثبت درخواست، تایید، ثبت پرداختی و...)
 • امکان مشاهده وضعیت مالی (کلی و جزئی) هر یک از اعضا در پروفایل مالی عضو، تورها در پروفایل مالی سفر، سوابق تغییرات اعمال شده در سندهای مالی، خلاصه گزارش مالی سفر (سود عملیاتی سفر)
 • امکان ثبت تمامی اطلاعات حساب‌های بانکی اعضا و انتخاب آنها در زمان درخواست پرداخت‌ها
 • امکان ثبت اسناد به صورت ریالی یا ارزی (چند ارزی) برای تورهای خارجی یا ورودی شامل بخش ریالی و ارزی و محاسبه اتوماتیک و آسان شدن تبدیل‌های پیچیده واحدهای مالی
 • مکان تهیه انواع گزارش‌های مالی به صورت جزئی و یا نموداری (به ازای هر مسافر، عضو، سفر، شرکت، قرارداد و...)

 

4. پیگیری

امکان ثبت تسک یا پیگیری مربوط به مشتریان و امور داخلی آژانس (سفر، پروژه و...) در این ماژول به سادگی در دسترس می‌باشد. ثبت موضوع، متن، گروه‌بندی، ثبت فایل‌های پیوستی، ساعت و تاریخ مهلت پیگیری، نوع پیگیری (عادی، بحرانی، محرمانه)، مشخص نمودن پیگیری کننده، انتقال پیگیری، تمدید، تجدید، پایان، گزارش‌گیری و اعلام هشدارهای لازم از جمله امکانات این ماژول کاربردی می‌باشد.
با استفاده از این ماژول هیچ چیزی در سازمان فراموش نخواهد شد و پیگیری امور مشتریان، کارکنان و سفرها به‌راحتی قابل رد‌یابی هستند.
در این رابطه پیشنهاد می‌کنیم بخوانید: «پیگیری کنید و کامروا شوید»

 

5. سپهر

از آنجا که لیدرها به عنوان یکی از امتیازهای رقابتی مهم هر آژانس گردشگری مطرح می‌شوند لذا امکان سطح‌بندی و مدیریت آنها، انتخاب مناسب لیدرها برای هر سفر، اطلاع‌رسانی به موقع و در اختیار قرار دادن ابزارهای صحیح، می‌تواند ضمن بهینه‌سازی امور مرتبط با لیدرها، باعث افزایش رضایتمندی آنها و مدیران آژانس گردد. در همین راستا ماژول سپهر می‌تواند آژانس را در این مهم یاری رساند.
ماژول سپهر باعث می‌شود تا لیدرها از طریق سامانه سپهر به راحتی از هر کجا، به نرم افزار لاگین و روزهای آزاد یا مشروط خود را در تقویم علامت‌گذاری نموده و یا اطلاعات جزئی سفری که لیدر آن هستند (لیست مسافرها و بیماری‌های مهم آنها، اهمیت هر یک از مسافرها، برنامه سفر، مشخصات مسئولین اجرایی، سوابق گذشته اجرای تور و...) را دریافت نمایند.
همچنین امکان ثبت علاقمندی‌ها، توانمندی‌ها و مهارت‌های هر یک از لیدرها، امکان محاسبه امتیاز آنها به صورت اتوماتیک و دستی، امکان مشاهده‌ی سوابق دقیق اجرایی آنها (تعداد اجرا، تعداد مسافر جابه‌جا کرده و...) از جمله توانمندی‌های این ماژول می‌باشد.
سامانه سپهر به‌صورت ریسپانسیو طراحی شده تا لیدرها به‌راحتی از طریق دیوایس‌هایی چون موبایل و تبلت بتوانند به امکانات سیستم دسترسی داشته باشند.
در این رابطه پیشنهاد می‌کنیم بخوانید: «مدیریت حرفه‌ای تورلیدرها با ماژول سپهر»

 

6. رضایتمندی

امکان ثبت نظرسنجی مسافرها در خصوص هر یک از شاخص‌های برگزاری تور (لیدر، راننده، برنامه‌ریزی و...)‌ به واسطه‌ی این ماژول در یوتاب مهیا شده است. نمایش نتایج آماری (عددی و نموداری) بر اساس هر سفر، تمام سفرها و یا هر یک از پارامترهای ارزیابی از جمله خروجی‌های این ماژول می‌باشد. برای مثال به راحتی می‌توان وضعیت عملکرد یکی از لیدرهای آژانس و میزان رضایت مشتریان از ایشان را بر اساس چندین شاخص مشاهده نمود. اگر ماژول سپهر نیز داشته باشید، این ماژول امکان مناسبی برای ارزیابی لیدر و کمک لیدر نسبت به عملکرد عناصر تور نیز ارائه می‌دهد.
در این رابطه پیشنهاد می‌کنیم مطلب زیر را مطالعه بفرمایید:
- 6 دلیل مهم برای انجام رضایت‌سنجی از مشتریان: از حرف دلشان خبر دارید؟
- آشنایی با ماژول رضایت‌مندی یوتاب: چگونه نظرات مشتریان را جویا شویم؟

 

7. سینا

یکی از ابزارهای مرسوم در ارتقاء دانش کارکنان استفاده از سیستم‌های بازآموزی می‌باشد. با استفاده از ماژول سینا، می‌توان دوره یا آزمون‌های مختلفی را تعریف نمود تا کاربران (کارکنان و لیدرها به صورت مجزا یا کلی) پس از ورود به یوتاب مطلبی را مشاهده، آن را مطالعه و سپس به سوالاتی در آن خصوص به صورت اینترنتی پاسخ بدهند. امکان مشاهده‌ی اسامی شرکت‌کنندگان و آنهایی که هنوز شرکت نکرده‌اند از جمله امکانات این ماژول می‌باشد.

 

8. نمایندگان

امکان تعریف نمایندگان در این ماژول باعث می‌شود تا هر یک از آژانس‌های همکار با نام کاربری مختص به خود وارد یوتاب شده و نسبت به مشاهده‌ی اطلاعات جامع‌تر و سفرهای متنوع (موارد منتشر شده در سایت و یا خارج از سایت)، بتوانند به راحتی با کسر مبلغ پورسانت اقدام به ثبت‌نام مسافر نمایند.

 

9. عضویت

با استفاده از این ماژول امکان مدیریت سیستم عضویت و باشگاه مشتریان فراهم می‌شود. امکان اختصاص کد عضویت، تعریف حق عضویت، پرینت کارت عضویت، اختصاص تخفیف برای اعضا، نمایش پروفایل عضو (وضعیت، تاریخ شروع و پایان عضویت و...)، امکان تعریف سطح عضو (طلایی، نقره‌ای و...) و همچنین گزارش‌های مرتبط در این ماژول فراهم شده است.

 

ادامه توضیحات ماژول‌ها


زیـــرسیـــستـــم‌های یـــوتـــاب

در این مرحله، فارغ از اینکه کدام یک از نسخه‌های یوتاب را انتخاب کردید، با توجه به نیازتان، می‌توانید هر یک از زیرسیستم‌های زیر را سفارش دهید.
برای محاسبه قیمت، بر روی گزینه‌ها کلیک کنید.


چـــــــــرا یـــوتـــاب؟

 • بهبود تجربه مشتری
 • راه‌اندازی سایتِ یکپارچه با CRM
 • کاهش هزینه، افزایش درآمد
 • ایجاد مزیت رقابتی
 • فروش هوشمندانه و تصمیمات استراتژیک
 • چابک و انعطاف‌پذیر
 • تحت وب و دسترسی از همه‌جا
 • کاربردی و آسان
 • امکان سفارشی‌سازی


پـــــــــــیشینه یـــوتـــاب

 • - اولین ورژن یوتاب در سال ۱۳۸۹ توسط برنامه‌نویسان شرکت همورا از صفر تولید شده است.
 • - در این سال‌ها بر اساس تجربه مشتریان و ایده‌های تیم برنامه‌نویسی و مدیران همورا، دائما نسخه‌های جدیدی از یوتاب منتشر شد.
 • - یوتاب تا به حال ۱۳ ورژن اصلی و بیش از ۵۲۰ آپدیت داشته است. کلیک کنید و سابقه آپدیت‌ها را مشاهده کنید.


خــــــــوانـــدنی‌های مـــرتبـــط با CRM

به شما پیشنهاد می‌کنیم تا مطالب منتخب زیر را از وبلاگ همورا مطالعه کنید.

مــــــــراحل خریـــد یـــوتـــاب

100%


2 طـــراحـــی وب‌ســـایـــت

در مرحله دوم، اگر نیاز دارید تا وب سایتی متصل به CRM و یکپارچه با آن داشته باشید، یکی از موارد زیر را انتخاب کنید. راه‌اندازی وب سایت با توجه به سه شاخص اصلی یعنی امکانات و میزان پیچیدگی آنها، طراحی UI/UX (چیدمان و زیبایی) و میزان بازدید از سایت قیمت‌گذاری می‌شود.
امکانات CRM یوتاب باعث می‌شود تا بدون آنکه زمان زیادی صرف شود، صرفاً با انجام امور روزانه‌ی داخل شرکت، وب‌سایت کامل و آنلاینی را داشته باشید. نمایش اطلاعات طبقه‌بندی شده، خرید اینترنتی، رزرو، جستجوی ساده و پیشرفته، RSS و ارائه‌ی ساختاری منطبق بر اصول سئو از جمله مواردی است که یوتاب می‌تواند به راحتی به عنوان کنترل پنل سایت آنها را به شما ارائه دهد.
Small Medium Large
از 220,000,000 ریال از 450,000,000 ریال از 750,000,000 ریال


خــــــــوانـــدنی‌های مـــرتبـــط با طــراحــی ســایــت

به شما پیشنهاد می‌کنیم تا مطالب منتخب زیر را از وبلاگ همورا مطالعه کنید.


3 خـــدمـــات دیـــجیتـــال مـــارکتـــینگ با منتوریکس

در مرحله آخر، می‌توانید از خدمات دیجیتال مارکتینگ شرکت همورا با برند منتوریکس استقاده کنید. سئو، افزایش نرخ تبدیل، گوگل ادز، گوگل آنالیتیک، شبکه‌های اجتماعی، ایمیل مارکتینگ و تولید محتوا از جمله مهارت‌هایی است که تیم منتوریکس در آن بسیار خبره است. عمده خدمات ما به شکل زیر قابل ارایه است:

آموزش

مشاوره

اجرای پروژه

مشاهده جزییات بیشتر کلیک کنید
همین حالا تماس بگیرید ــــــــ
021 4426 4163 واتس اپ کنید
همــــورا مورد اعتمـــاد کســـب و کــــارها
دالاهو شرکت گردشگری دالاهو
بهمن 89 تاکنون
آرندتور شرکت گردشگری آرندتور
مرداد 91 تاکنون
ارسباران موسسه ارسباران
مرداد 92 تاکنون
هایپرشیا شرکت گردشگری هایپرشیا
مرداد 93 تاکنون
اتاق بازرگانی ایران و آلمان اتاق بازرگانی ایران و آلمان
اردیبهشت 97 تاکنون
شرکت VFS شرکت VFS
بهمن 98 تاکنون
جایگاه شما
دیـــگران دربـــاره همـــورا چه می‌گویـــند؟
آقای اسلمی و همکاران شان در شرکت همورا در عین انجام پروژه‌ها بصورت حرفه ای و با دانش و تجربه بالا، روابط صمیمانه ای با مشتریان دارند و مانند یک دوست و همکار در موقعیت‌های مختلف کنار ما بودند و حتی در دوران کرونا با وجود مشکلات با تمام توان برای پیشبرد پروژه به نحو احسن تلاش کردند و ما خوشحالیم که چنین شرکت و مدیر خوبی در کنار خود داریم. مطمئنم در آینده نیز در اجرای پروژه‌های دیگر از همکاری صمیمانه این شرکت برخوردار خواهیم بود. وحید آهنچیان - مشاور مدیرعامل VFS ایران
مجوزها و عضویت همـــــورا
شورای عالی انفورماتیک
سازمان نظام صنفی
اتاق بازرگانی ایران و آلمان

ســـــــوالات مـــتداول

1. آیا می‌توان بخشی از راهکارهای همورا را درخواست کنیم یا باید قرارداد کلی برای همه موارد نوشته شود؟
شما بنا به نیازتان می‌توانید نرم‌افزار CRM یوتاب، طراحی وب سایت و یا خدمات دیجیتال‌مارکتینگ را به صورت مجزا از همورا بخواهید. البته نباید فراموش کرد که یکپارچگی در این خدمات محاسن جذابی برای همورا و شما خواهد داشت.
2. مدت زمان راه‌اندازی یوتاب چقدر است؟
حداکثر ظرف مدت ۵ روز کاری پس از عقدقرارداد و پرداخت اولیه، نرم‌افزار یوتاب نصب و قابل بهره‌برداری است.
3. مدت زمان طراحی و راه‌اندازی وب سایت چقدر است؟
بسته به اندازه وب سایت این مدت متفاوت است. برای مثال حداقل ۳۰ روز کاری برای سایت‌های کوچک زمان نیاز است.
4. آیا برای استفاده از یوتاب، آموزشی داده می‌شود؟ هزینه آن چقدر است؟
بله. با خرید یوتاب به مدت ۴ ساعت آموزش رایگان خواهید داشت. در دوره کرونا، به دلیل محدودیت‌ها این آموزش به صورت مجازی برگزار می‌شود. در صورت نیاز به آموزش بیشتر طبق تعرفه مندرج در «صفحه پشتیبانی فنی» هزینه دریافت می‌شود.
5. مدت و خدمات قابل ارائه در زمان پشتیبانی یوتاب و سایت چگونه است؟
از زمان تحویل یوتاب یا سایت، به مدت ۶ ماه از خدمات پشتیبانی همورا به صورت رایگان می‌توانید استفاده کنید. این خدمات شامل آپدیت‌های یوتاب، بک آپ ماهیانه از دیتابیس، رفع خطا و پاسخگویی از طریق تلفن و ترجیحا ایمیل در خصوص مشکلات خواهد بود.
همچنین امکان تمدید خدمات پشتیبانی براساس شرایط مندرج در «صفحه پشتیبانی فنی» همواره وجود دارد.
6. اگر پیکیج Professional را بخریم، آیا می توانیم در آینده به پکیج Enterprise ارتقاء دهیم؟
بله. هر زمان که اراده کنید با پرداخت مابه‌التفاوت قیمت پکیج‌ها در همان روز، در عرض چند دقیقه آن را برای شما ارتقاء می‌دهیم.
7. شما از سایت‌های آماده استفاده می‌کنید یا به صورت سفارشی آنها را طراحی می‌کنید؟ کدام یک بهتر است؟
همورا برای راه‌اندازی وب سایت، از سیستم‌های رایگان مدیریت محتوا (CMS) مانند وردپرس، مجنتو یا جوملا استفاده نمی‌کند. بلکه با دارابودن تیم توانمند فنی و مهندسی اقدام به طراحی و پیاده‌سازی وب سایت‌های سفارشی می‌کند. یکی از سوالات رایج که شرکت‌ها را با چالش روبرو می‌کند این است که کدام‌یک می‌تواند انتخاب مناسب‌تری باشد. برای پاسخ به این مهم؛ به مطلب «تفاوت وب‌سایت‌های آماده و سفارشی» مراجعه کنید.
8. ما در حال حاضر وب سایتی داریم و تنها می‌خواهیم از CRM یوتاب استفاده کنیم. آیا می‌توان سایت فعلی را به یوتاب وصل کرد؟ هزینه آن چقدر است؟
بله. به اشکال مختلف می‌توان این کار را انجام داد. ما با انعطاف‌پذیر‌ی بالا حاضر به هرگونه همکاری در این خصوص هستیم. قاعدتا هزینه انجام آن با توجه به روش انتخابی متفاوت است.
9. آیا قبل از عقد قرارداد، به ما نسخه تستی از یوتاب می‌دهید تا خودمان با آن کار کنیم؟
خیر. درحال حاضر تصمیم همورا بر این است که یوتاب از طریق برگزاری جلسات دمو به نمایش دیگران گذاشته شود.
10. نرم‌افزار یوتاب یا وب سایت بر روی چه سرور یا هاستی نصب می‌شود؟ آیا هزینه‌ای برای این موضوع باید پرداخت شود؟
همورا خدمات تحت وب را تنها برروی سرورهای خود ارائه می‌دهد. البته که در شرایط خاص امکان نصب برروی سرورهای مشتری نیز امکان‌پذیر است. هزینه هاستینگ برای کسب و کارهای کوچک در سال اول رایگان بوده اما در سال‌های آتی، طبق تعرفه، هزینه آن از شما دریافت می‌شود.
11. آیا کارکنان ما، برای استفاده از یوتاب نیاز به مهارت خاصی دارند؟
تسلط به شرح وظایفشان، علاقه‌مندی به کار سیستمی، انعطاف‌پذیر بودن در مقابل تغییرات و آشنایی کلی با کامپیوتر تنها مهارت‌های مورد نیاز است.
12. همورا در مقابل چند کارمند یا کاربر پاسخگو است؟
همورا تنها به مدیرعامل مجموعه شما، قائم مقام ایشان، رابط فنی و رابط مالی که به صورت کتبی به همورا معرفی شده است پاسخگو است.

راهکارهای جامع همورا

براساس زمینه فعالیت خود، یکی از موارد زیر را انتخاب کنید تا با خدمات همورا در این حوزه آشنا شوید.

راهــــــــکـــــــــار
شـــــرکـــــت‌ها

با استفاده از راهکارهای همورا به سرعت فروشتان را افزایش دهید و فرآیندها را چابک‌تر و کاراتر کنید. با هم ببینیم

راهــــــــکـــــــــار
موسســــــات آمــــوزشــــــــی

اگر شما مدیر یک موسسه آموزشی هستید شک نکنید که همورا راهکاری بسیار ارزشمند برای شما خواهد بود. با هم ببینیم

راهــــــــکـــــــــار
آژانـــس‌هــای گــردشـــگری

هر آن چیزی که برای مدیریت آژانس گردشگری لازم است را از همورا بخواهید. با هم ببینیم

راهـــــــــکــــــــــار
فروشـگاه‌های آنـــــــــــلایــــــــــن

خدمات همورا امور پیچیده‎‌ی مشتریان شما را به روش‌های ساده حل و فصل کرده و باعث افزایش کارایی آن می‌شود. با هم ببینیم

راهکار سامانه‌های عضویت

نرم‌افزارها و خدمات همورا کمک خواهد کرد تا اعضای راضی‌تری از گذشته داشته باشید و فرآیندهای عضویت را به سادگی مدیریت کنید.
با هم ببینیم