خانه وبلاگ رخدادها
12
اسفند
1397
نیوشا امینیان
نیوشا امینیان
 

گفتگوی برنامه رادیویی جوان گشت با آقای بهنام اسلمی

جناب آقای بهنام اسلمی، مدیر عامل شرکت همورا، بخشی از فعالیت‌هایشان در حوزه مشاوره و تدریس دیجیتال مارکتینگ می‌باشد. آقای اسلمی در 9 اسفند 1397، مهمان برنامه‌ی جوان‌گشت بودند و درباره گردشگری دیجیتال صحبت کردند. در این مطلب، فایل صوتی این گفتگو را بشنوید.

برنامه جوان‌گشت، یکی از برنامه‎های رادیو جوان است که صبح‌های پنج‌شنبه و جمعه از ساعت 6:40 تا 8:00 پخش می‌شود. گوینده این برنامه آقای مهدی مفیدی راد هستند و در آن به موضوعات گوناگونی پرداخته می‌شود.

جناب آقای بهنام اسلمی در این برنامه رادیویی به‌عنوان کارشناس حضور داشتند و درباره گردشگری دیجیتال برای شنوندگان گفتند. این برنامه، از طریق سه فایل زیر قابل شنیدن است و در فایل اول پس از ده دقیقه میان برنامه، برنامه اصلی آغاز می‌شود.

 

 

همچنین، جناب آقای اسلمی در 27 آبان 1397، به‌عنوان کارشناس دیجیتال مارکتینگ در گردشگری، در برنامه رادیو گفتگو حضور پیدا کردند. برای شنیدن این برنامه از شما دعوت می‌کنیم مطلب «جلسه کارشناسی رادیو گفتگو» را مطالعه بفرمایید. 

نیوشا امینیان
نیوشا امینیان

مدیر روابط عمومی شرکت همورا
کارشناس مدیریت، کارشناسی ارشد گردشگری، علاقه‌مند به نجوم، عاشق سفر و کتاب

انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت همورا مجاز می‌باشد.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.

مطالب بر اساس تگ‌ها
مطالب برگزیده
نرم‌افزار صدف
امروزه موثرترین دلیل رشد و بالندگی سازمان‌ها، داشتن نیروهایی کارآمد، متخصص و متعهد می‌باشد. بر این اساس، جذب نیروهایی که با سازمان هماهنگ بوده و بیشترین کارایی را برای آن داشته باشد، یکی از دغدغه‌های مدیران هوشمند ا...
اطلاعات بیشتر
نرم‌افزار سینا
از آنجا که مبحث آموزش به عنوان یکی از دغدغه‌های مدیران در سازمان‌های کوچک و بزرگ محسوب می‌شود لذا استفاده از ابزارهای مختلف آموزشی و کمک آموزشی امری لازم و ضروری به نظر می‌رسد. نرم افزار سینا، در محیطی کاربر پس...
اطلاعات بیشتر
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
در خبرنامه همورا ثبت‌نام کنید!
تلاش می‌کنیم ماهیانه اطلاعات خوبی را برای شما ارسال کنیم. نمونه خبرنامه
خوشا هر باغ را بارانی از سبز/ خوشا هر دشت را دامانی از سبز (قیصر امین‎پور)